+90 (554) 695 66 60
Ankara Profesyonel Perde Yıkama Hizmetleri
Ankara'da perde yıkama ve temizleme işlemi yapan firmamız profesyonel bir iş anlayışı içerisinde sizlere hizmet vermektedir. Evlerinizin vazgeçilmez aksesuarlarından olan perdelerinizi gönül rahatlığıyla bizi arayarak teslim edebilir ve işinde deneyimli elemanlarımızla perdelerinizi yıkama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Ankara Perde Yıkama ve Temizleme

Perde Yıkama

Ankara perde yıkama

Ankara'da perde yıkama hizmetini sizlere sunmaktayız. Perdelerinizi antibakteriyel deterjanlarla dikkatli bir şekilde yıkanmaktadır. Yıkamaya müsait olan her türde perdenizin yıkama işlemi yapılmaktadır. Firma olarak sizlere memnuniyet garantisi vermekteyiz.

Ankara'nın neresinde olursanız olun firmamızla iletişime geçerek perde yıkama hizmeti almak istediğinizde firmamız tarafından olduğunuz bölgeye gelerek perdelerinizi söküp firmamıza getirilerek perde yıkama işlemi gerçekleşmektedir.

Stor Perde Yıkama

Ankara perde yıkama

Stor perde yıkama hizmetinde önemli olan en kaliteli ve dikkatli bir şekilde stor perdelerinizi yıkamaktayız. Hijyenik koşullar içerisinde deneyimli ellerde stor perdeleriniz yıkanmakta ve gerekli tüm işlemlerden geçmektedir.

Firmamızı arayarak stor perdenizi gönülrahatlığıyla yıkatabilirsiniz. Müşterilerimizin daha önceden başlarına gelen perdelerin iyi yıkanamaması veya işlemlerden doğru geçmemesi gibi hususlarda sizlere garanti vermekteyiz.

Stor perde yıkama konusunda evinizdeki en çok kullanılan ve kirlenmesi çok çabuk gerçekleşen stor perdeler sizlerin evde ya da ofisinizde yıkamanızın mümkün olmadığı noktalarda firmamız profesyonel olarak perdelerinizi yıkamaktadır.

Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Zebra Perde Yıkama

Ankara perde yıkama

Firmamız Ankara'da zebra perde yıkama konusunda profesyonel anlayış içerinde kaliteli hizmet vermektedir. Zebra perdeler çift kat olması ve montajı da zor olması sebebiyle yıkanması zor perdeler arasındadır. Firma olarak bize ulaştığınızda zebra perdenizi alıp hem sökümünü yapıyoruz yıkama ve temizleme işleminizi yapıyor daha sonrada montaj işlemini gerçekleştiriyoruz.

Firmamız sizlere perde yıkama konusunda uzman ve deneyimli bir hizmet vermektedir. Sizde zebra perde kullanıyorsanız yıkama işlemini gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Yoksa perdeleriniz yıkama veya montaj esnasında zarar görebilir. Zebra perde yıkama konusunda uygun fiyat ve profesyonel anlayış içerisinde hizmet sunmaktayız.

(212) 509-3959